• slide-1.jpg

    7 Kollegier i international atmosfære

  • slide-2.jpg

    Boliger i studiemiljø

  • kk-slider2.jpg

    Gode faciliteter

  • kk-slider3.jpg

    Naturlige omgivelser

  • kk-slider1.jpg

    En skøn studieby

Kollegiernes Kontor

Åbningstid:

 

Mandag kl. 8-14
tirsdag-onsdag kl. 11-15
torsdag kl. 11-17
fredag kl. 10-12 
(weekender lukket) 

Telefon: 74 42 48 49 

E-mail: kontor@k64.dk

 

Vagttelefon 
(for beboere ved uopsættelige forhold uden for normal arbejdstid)

    tlf. 30 63 49 05

Niels
Kollegiechef

Niels.jpg

 

tlf. 74 18 73 21
niels@k64.dk


Bygningsinspektør

    tlf. 74 18 73 27

 

Janne
Kontorassistent/korrespondent

 

 Janne.jpg   tlf. 74 18 73 22
janne@k64.dk
       

Zenitta
Servicemedarbejder

På barselsorlov

 Zenitta.jpg   tlf. 74 18 73 22
zenitta@k64.dk

 

Mette
Kontorassistent/korrespondent

 

 Mette.jpg

 

tlf. 74 18 73 20
mette@k64.dk

Jens
Pedel

 Jens.jpg Ungdoms-kollegiet

tlf. 21 72 65 93 
Email: ukpedel@k64.dk

Hans-Jørgen
Pedel

 Hans-Jørgen.jpg Handels-kollegiet

tlf. 21 72 65 94 
Email: hkpedel@k64.dk

 

Hans-Jørgen /Jens 
Pedel

 

  Sønderskov-kollegiet

tlf. 21 72 65 94 
Email: hkpedel@k64.dk

Allan 
Pedel

 Allan.jpg Alssund-kollegiet

tlf. 21 72 65 91 
Email:akpedelpk@k64.dk

Henrik
Pedel

 Henrik.jpg Damgade-kollegiet 
Humlehøj-kollegiet

tlf. 20 27 49 97 
Email:dkpedelhuk@k64.dk

Vibeke
Rengøring

 Vibike.jpg    

Dorthe
Rengøring

 Dorthe.jpg